Najlepszy Nauczyciel roku akademickiego 2022/23

Kategorie

18 grudnia 2023 studenci po raz kolejny nagrodzili nauczycieli akademickich. Podczas uroczystej gali wręczono dyplomy i statuetki Najlepszym Nauczycielom roku akademickiego 2022/23.

Image

Wśród nauczycieli Centrum Nauczenia Matematyki i Fizyki tytuł otrzymali nagrodzeni

Diamentową statuetkę przyznawaną osobom, które po raz kolejny zostały laureatami odebrał

• mgr Grzegorz Kusztelak na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki.

Najlepszymi Nauczycielami zostali:

• dr inż. Elżbieta Galewska na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska,
  • dr inż. Jakub Szczepaniak w Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE).

Nominowani zostali również:

• dr inż. Sławomir Jagodziński w Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE),
  • dr inż. Krzysztof Lisiecki na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki.

Cała uroczystość udostępniona została przez Samorząd Studencki PŁ, który był organizatorem wydarzenia.