Konferencja Zastosowań Matematyki MathUp

Kategorie

W środę 10 kwietnia 2024 odbędzie się szósta edycja konferencji MathUp organizowanej przez studentów Politechniki Łódzkiej. Dołącz do nas stacjonarnie lub online!

Image

W środę 10 kwietnia 2024 na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki odbędzie się szósta edycja konferencji MathUp organizowanej przez studentów Politechniki Łódzkiej.  Konferencję otworzy Dziekan WEEIA dr hab. inż. Jacek Kucharski, prof. uczelni. Następnie będą trzy sesje wypełnione referatami, podczas których studenci różnych uczelni (krajowych i zagranicznych) opowiedzą m.in.

• jak matematyka przyczyniła się do wygrania drugiej wojny światowej,
  • jak dobrze zapakować plecak,
  • jak wytrenować własną sztuczną inteligencję,
  • jak lisy zjadają króliki.

Szczegółowy harmonogram konferencji dostępny jest na stronie. Studenci, którzy wezmą udział w konferencji, otrzymają zaświadczenie o udziale w wydarzeniu.

Dołącz do nas stacjonarnie lub online! Zapraszamy.

Komitet Naukowy i Organizacyjny Konferencji MathUp